Euro-pokladne.sk s.r.o.

Predaj a servis registračných pokladní so 25-ročnou skúsenosťou

Ponúkame Vám rad vyspelých a overených riešení na báze systému OASIS a novej generácií fiškálnych modulov. Vaša maloobchodná predajňa môže byť vybavená podľa veľkosti a nárokov dvoma základnými pokladničnými riešeniami.

Počítačové pokladne

Pozostáva z fiskálnej tlačiarne, pokladničného softvéru SHOPPER a obchodno-skladového modulu OASIS.

Systém je určený pre prevádzky, ktoré vyžadujú online sledovanie stavu zásob, prepracovaný systém predajných cien a zliav, prípadne  zákaznícky vernostný program. OASIS poskytuje registračnej pokladnici online zoznam predajných kariet z viacerých skladov, kde sa okamžite premietajú zmeny predajných cien a stavy skladových zásob. Riešenie umožňuje napojenie viacerých pokladníc v lokálnej sieti na centrálny skladový systém. Toto riešenie je vhodné aj pre komunikáciu veľkoobchodu s maloobchodom.

V prípade siete predajní sú k dispozícií online aj offline riešenia prepojenia centrály s predajňami.

Cena je ................838,-€ s DPH /bez PC/

 

Obchodný systém OASIS + pokladničný softvér shopper + fiskálna tlačiareň

Pozostáva z registračnej pokladnice prepojenej s obchodným a skladovým modulom OASIS.

Tento systém je určený pre menej náročné prevádzky, ktoré potrebujú denne sledovať sklad, nevyžadujú však online sledovanie stavu zásob a používajú jednoduchší systém predajných cien a zliav. OASIS umožňuje kedykoľvek nahrať do registračnej pokladnice zoznam predajných kariet so zvolenými cenami a spätne načítať predaje vo forme uzávierkových dokladov. Tieto doklady je možné automaticky zúčtovať.

Systém offline prepojenia obchodného systému OASIS a prenosnej registračnej poklladnice je možné výhodne využiť aj pri mobilnom predaji.

 

OASIS MINI fakturácia a sklad ...300,-€ s DPH

Obchodný systém oasis + klasická registračná pokladnica

SINCE 1988

Podporovaný hardware pre predajne

Počítačová registračná pokladnica SHOPPER umožňuje pripojenie rôznych pokladničných zariadení s cieľom zabezpečiť maximálny výkon a komfort predaja. Poskytujeme poradenstvo pri výbere pokladničného hardvéru, aj jeho prípadnú dodávku.

· Fiškálne tlačiarne

· Snímače čiarového kódu

· Pokladničné peňažné zásuvky

· Externé zákaznícke displeje

· Elektronické váhy

· Prenosné dátové terminály

· Tlačiarne čiarových kódov

· Platobné terminály